Sierpień, sezon ogórkowy – czy aby na pewno? | Cyber Centrum

Cyber Centrum |

Blog firmowy – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, rozwiązania powtarzających się problemów naszych klientów, porady informatyczne, nowinki z branży IT, informacje z życia firmy
Subskrybuj RSS

Sierpień, sezon ogórkowy – czy aby na pewno?

poniedziałek Sie 16, 2010

Tworzenie stron WWW

U nas praca pełną parą.

W ostatnich dniach walczyliśmy z bazą danych programu Subiekt Insert GT, która „wysypała się” jednemu z naszych klientów. W wyniku zbiegu okoliczności tj. czyszczenie komputera przez ogrodnika (sic!) plus awaria pendriva na którym był robiony backup plus brak wykonywania archiwizacji, większość danych poszła… I w ten sposób dostaliśmy zlecenie na odzyskiwanie danych.

Pochwalę się, że udało nam się odzyskać jedynie tabelę kontrahentów. A jest to dla mnie powód do dumy, ponieważ nawet programiści z Insertu nie odzyskali więcej.

W temacie odzyskiwania danych, walczymy jeszcze z kilkoma innym zleceniami miedzy innymi odzyskanie pamiątki ślubu z uszkodzonej płyty DVD czy odzyskanie zdjęć z karty SD aparatu fotograficznego.
Zapraszam do zapoznanie się z ofertą na odzyskiwanie danych.

Jeśli chodzi o tworzenie stron WWW. Zakończyliśmy właśnie projekt międzynarodowego bloga o tematyce prawa podatkowego, a dokładniej wpływu orzeczeń sądów krajów UE na prawo polskie. Blog prowadzony jest przez znaną w światku podatkowym postać, przez Pana Marcina Żuk, a sam blog znajduje się pod tym adresem.

Prywatnie pochwalę się, że w ubiegłym tygodniu zostałem dumnym ojcem. Na świat przyszedł mój syn Gabriel! Odkąd przyszedł do domu, nie przespałem ani jednej nocy, ale gwarantuje, że nie wpłynie to na jakość świadczonych przez na usług, do korzystania z których niezmiennie zapraszam!

Zadaj pytanie / Napisz komentarz