Opuszczony | Cyber Centrum

Cyber Centrum |

Blog firmowy – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, rozwiązania powtarzających się problemów naszych klientów, porady informatyczne, nowinki z branży IT, informacje z życia firmy
Subskrybuj RSS

Opuszczony

wtorek Maj 10, 2011

Często buszując w sieci natrafiam na porzucone blogi. Ktoś zaczął coś ciekawego robić, napisał kilka ciekawych wpisów, podzielił się wiedzą  i zostawił to bez słowa w zawieszeniu. Dziś znowu natrafiłem na taką  stronkę i przypomniałem sobie, że przecież ja również dawno tutaj nic nie publikowałem i osoba, która wejdzie na tego bloga, może odnieść wrażenie, że firma nic nie robi.

Otóż. Nic bardziej mylnego.

Głównym powodem zaniedbania tego bloga jest właśnie nadmiar pracy, zleceń i projektów. Poza tym zastanawiam się ostatnio nad tym, w jakiej formie ten blog ma dalej istnieć.

Z jednej strony mógłbym pisać o naszych projektach, z drugiej komu się chce o tym czytać? Pomijam konkurencję ;-)

Mógłbym pisać wartościowe rzeczy: porady, rozwiązania problemów, budując swój autorytet oraz wartość rynkową. Z drugiej strony swoją wiedzę mogę w internecie  zmonetaryzować.

Ot dylemat.

Tak czy inaczej informuję, że jesteśmy, działamy i cały czas się rozwijamy. Wkrótce napiszę co postanowiłem, a póki co pozdrawiam serdecznie wszystkich czytelników!

Zadaj pytanie / Napisz komentarz