>>> o nas >>> misja

Nasze zasady

Po pierwsze - klient
Nasza firma to nasz klient. Jedynym sposobem na to, żeby do nas wrócił i polecał nas innym, jest sprawić, żeby był zadowolony. To z kolei będzie gwarancją naszego istnienia.

 

Jakość
Naszą markę opieramy na jakości. Dbamy, aby była ona najwyższa na każdym etapie naszej współpracy i w każdym detalu realizowanego projektu.

 

Profesjonalizm
Jesteśmy profesjonalistami we wszystkim co robimy. Jeśli uważamy, że z jakiegoś powodu zlecenia nie będziemy w stanie zrealizować, od razu informujemy o tym klienta. Szanujemy swój i jego czas.

 

Zaufanie
Zdajemy sobie sprawę, że świadcząc różnego rodzaju usługi, często uzyskujemy dostęp do poufnych danych klienta. Zapewniamy, że takie informacje nigdy i w żaden sposób nie wyjdą poza nas i klienta!

 

Uczciwość
Zadowoleniu z sukcesu naszego oraz naszego klienta musi towarzyszyć spokój sumienia. Dlatego tak ważne jest dla nas aby zawsze działać w interesie naszego klienta, przestrzegając jednocześnie prawa, przyjętych norm i  zasad współżycia społecznego.

 

Lojalność
Po wykonaniu usługi nie zapominamy o naszym kliencie. Naszym celem jest nawiązanie długotrwałej i satysfakcjonującej współpracy. Po wykonaniu usługi, nie pozostawiamy klientów samych sobie. Służymy im wparciem, doradztwem, podsyłamy nowe pomysły czy rozwiązania.Cyber
Centrum

usługi informatyczne tradycyjne i wirtualne

Tomasz Świder

tel. kom. 516 30 80 67
Tomek na Gadu


Piotr Szuścicki

tel. kom. 501 65 76 69

Godziny pracy

poniedziałek - piątek
10:00 - 18:00

sobota - niedziela
odpoczywamy


Blog firmowy