Informacje o blogu | Cyber Centrum

Cyber Centrum |

Blog firmowy – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, rozwiązania powtarzających się problemów naszych klientów, porady informatyczne, nowinki z branży IT, informacje z życia firmy
Subskrybuj RSS

Informacje o blogu

Witamy na blogu projektu Cyber Centrum!

Tworzenei stron WWW

Nazywam się Tomasz Świder i wraz z Piotrem Szuścickim w 2010 roku pod szyldem P.U.I. “Bajt” uruchomiliśmy projekt biznesowy o nazwie Cyber Centrum.

Celem projektu jest świadczenie usług informatycznych na zupełnie nowym poziomie. Adresatami są mieszkańcy miasta Legnica oraz właściciele firm zlokalizowanych w Legnicy, w przypadku usług informatycznych tradycyjnych tj. naprawa komputerów, usuwanie awarii sieci, instalacja systemu itp. W przypadku usług wirtualny np. hosting, tworzenie stron WWW, pozycjonowanie adresatami są mieszkańcy całej Polski, a w przyszłości Unii Europejskiej oraz USA.

Celem niniejszego bloga, jest odpowiadać na najczęściej zadawane pytania, podanie gotowych rozwiązań najczęściej powtarzających się problemów naszych klientów i czytelników, udzielanie porad informatycznych, oraz dzieleniem się informacjami z życia firmy.

Jeśli chcecie zapoznać się z naszą pełną ofertą, zapraszam na firmową stronę Cyber Centrum.

Jeśli masz do nas pytanie, zadaj je na stronie Pytania czytelników.

Zapraszamy!

Comments are closed.