>>> o nas >>> misja

Nasze zasady

Po pierwsze - klient
Nasza firma to nasz klient. Jedynym sposobem na to, żeby do nas wrócił i polecał nas innym, jest sprawić, żeby był zadowolony. To z kolei będzie gwarancją naszego istnienia.

 

Terminowość
Szanujemy czas swój oraz klienta. Jeśli umawiamy się na termin spotkania lub realizację zadania bądź projektu, to termin ma zostać dotrzymany. Jeśli z przyczyn niezależnych okazuje się to niemożlwie, klient musi zostać o tym poinformowany.

 

Jakość
Naszą markę opieramy na jakości. Dbamy, aby była ona najwyższa na każdym etapie naszej współpracy i w każdym detalu realizowanego projektu.

 

Profesjonalizm
Jesteśmy profesjonalistami we wszystkim co robimy. Jeśli uważamy, że z jakiegoś powodu zlecenia nie będziemy w stanie zrealizować, od razu informujemy o tym klienta. Szanujemy swój i jego czas. Jeśli zlecenia się podejmujemy, to zostanie ono zrealizowane najlepiej jak to jest możliwe.

 

Zaufanie
Zdajemy sobie sprawę, że świadcząc różnego rodzaju usługi, często uzyskujemy dostęp do poufnych danych klienta. Zapewniamy, że takie informacje nigdy i w żaden sposób nie wyjdą poza nas i klienta! Na życzenie klienta możemy podpisać umowę o zahowaniu poufności.

 

Uczciwość
Zadowoleniu z sukcesu naszego oraz naszego klienta musi towarzyszyć spokój sumienia. Dlatego tak ważne jest dla nas aby zawsze działać w interesie naszego klienta, przestrzegając jednocześnie prawa, przyjętych norm i  zasad współżycia społecznego.

 

Lojalność
Po wykonaniu usługi nie zapominamy o naszym kliencie. Naszym celem jest nawiązanie długotrwałej i satysfakcjonującej współpracy. Po wykonaniu usługi, nie pozostawiamy klientów samych sobie. Służymy im wparciem, doradztwem, podsyłamy nowe pomysły czy rozwiązania.Cyber
Centrum

usługi informatyczne tradycyjne i wirtualne

Tomasz Świder

tel. kom. 516 30 80 67


Piotr Szuścicki

tel. kom. 501 65 76 69

Godziny pracy

poniedziałek - piątek
10:00 - 18:00

sobota - niedziela
odpoczywamy


Blog firmowy