>>> o nas

O nas

Koncepcja Cyber Centrum narodziła się w 2010 roku, jednak na legnickim rynku informatycznym jesteśmy obecni już od 1999 roku. Nasi klienci mieli okazję poznać nas między innymi pod szyldem:

  • BajtNet - współpraca przy budowie jednej z największych sieci komputerowych w Legnicy,
  • Bajt - świadczenie usług informatycznych dla legnickich firm i instytucji, a także mieszkańców Legnicy
  • SzuSzu Design - liczne projekty stron internetowych, portali, sklepów internetowych,
  • Lca.pl - udział w wielu projektach m. in. pierwsza w regionie transmisja on-line VI edycji międzynarodowego festiwalu literackiego „Port Legnica”,
  • pozostała działalność – usługi informatyczne dla firm i osób prywatnych

Dlaczego wybrać Cyber Centrum

Jesteśmy ludźmi pełnymi pasji i zamiłowania do tego co robimy, a to jest podstawa do tego, aby powierzone nam zlecenie zostało wykonane w sposób najlepszy w jaki może zostać wykonane.

Jesteśmy elastyczni, nie boimy się zmian lub nowości. Każdy napotkany problem traktujemy jako wyzwanie i nie spoczniemy dopóki mu nie sprostamy.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Do nikogo nie podchodzimy rutynowo i szablonowo. Wiemy, że każdy ma inne potrzeby, wymagania i oczekiwania, którym staramy się sprostać.

Nasza misja

Być informatycznym partnerem. Zapewniać satysfakcję i zadowolenie ze współpracy. Dostarczać produkty i usługi w oparciu o stabilne i sprawdzone rozwiązania. Dostarczać najbardziej aktualną wiedzę dostępną na rynku.

Nasze cele

Dostarczać najwyższej jakości usługi, w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne Zapewnić poczucie bezpieczeństwa, poprzez opiekę nad segmentem IT w domu oraz w firmie naszego klienta.
Budować oraz promować pozytywny wizerunek firmy klienta w Internecie
Podnosić kwalifikację klienta, poprzez szkolenia z najbardziej potrzebnych mu dziedzin z branży IT

Rozwój

Poza wieloletnim doświadczeniem zawodowym, posiadamy również wysokiej jakości wiedzę akademicką, uzyskaną w takich uczelniach jak PWSZ, Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Zielonogórski. Zdajemy sobie sprawę z tego, że branża informatyczna dynamicznie ewoluuje, dlatego i my nie zaprzestaliśmy się rozwijać. Uczestniczymy w szkoleniach, spotkaniach branżowych oraz na bieżąco śledzimy aktualne doniesienia z dziedziny IT w internecie.

Jesteśmy

Solidnym, rzetelnym, wiarygodnym, uczciwym i profesjonalnym partnerem.Cyber
Centrum

usługi informatyczne tradycyjne i wirtualne

Tomasz Świder

tel. kom. 516 30 80 67


Piotr Szuścicki

tel. kom. 501 65 76 69

Godziny pracy

poniedziałek - piątek
10:00 - 18:00

sobota - niedziela
odpoczywamy


Blog firmowy